Alicona Infinite Gocus G5 - urządzenie do pomiaru chropowatości powierzchni

Zautomatyzowane, nowoczesne stanowiska pracy to aspekt, o który w dzisiejszych czasach dba coraz więcej pracodawców, działających w obszarze szeroko rozumianej analityki. InfiniteFocusG5 plus to rewolucyjne urządzenie, pozwalające na wykonywanie wykonywanie pomiarów mikro geometrii chropowatości i topografii powierzchni za pomocą wbudowanego systemu 3D z technologią Focus Variation. Sprzęt pozwala uzyskać niezwykle precyzyjne wyniki pomiarowe i określić wszelkie, istotne parametry z punktu widzenia kontroli jakości.

Urządzenie do pomiaru chropowatości
obrazek prezentujacy

Jak prawidłowo wykonać pomiar urządzeniem InfiniteFocusG5 plus?

Aby prawidłowo dokonywać pomiarów za pomocą urządzenia InfiniteFocusG5 plus, należy w pierwszej kolejności kompleksowo zapoznać się z treściami zamieszczonymi w instrukcji obsługi. Producent dokładnie przedstawia sposób działania sprzętu oraz dołączonych do niego komponentów. InfiniteFocusG5 plus posiada zoptymalizowane, dedykowane oprogramowanie, które zapewnia stabilność pracy nawet przy wzmożonej eksploatacji. W przypadku tego urządzenia, zmiana obiektywu nie wiąże się z koniecznością kalibracji.

Specyfikacja optycznego systemu pomiarowego InfiniteFocusG5 plus

Urządzenie InfiniteFocusG5 zostało wyposażone optyczny 5-osiowy system pomiarowy, który pozwala dokonywać precyzyjnej kontroli jakości określonych mikroelementów. Obiektywy x2,5–x100 zapewniają niezwykle wysoką rozdzielczość i dynamikę – zarówno w pionie jak i na płaszczyźnie poprzecznej. Ponadprzeciętna prędkość skanowania pozwala zebrać ok. 1,7 mln punktów na sekundę. Urządzenie znajduje zastosowanie w branży lotniczej, kryminalistyce, technologii medycznej, czy przemyśle papierniczym.

Gdzie kupić system do pomiaru chropowatości i topografii Alicona Infinite Focus G5 plus?

Decydując się na zakup tak zautomatyzowanego sprzętu, warto postawić na sprawdzoną firmę, która od lat specjalizuje się w dziedzinie dostarczania innowacyjnych produktów do pomiaru na rynek. Firma ITA od ponad 20 lat świadczy profesjonalne, kompleksowe usługi w zakresie realizacji przeróżnych zadań pomiarowych. Kupując sprzęt od sprawdzonego dostawcy, otrzymujemy wieloletnią gwarancję, fachowe poradnictwo i profesjonalne szkolenie. Wszystkie te aspekty pozwalają wdrożyć się w specyfikę pracy urządzenia.